Dostawa węgla z PGG

WAŻNE – PRZECZYTAJ DO KOŃCA!!! Uzyskasz wiedzę na temat naszej współpracy. Dziękuję.

 

Witam na grupie w której będziemy organizować transport zbiorowy węgla zakupionego przez stronę sklep.pgg.pl

Zajmuję się sprzedażą detaliczną węgla i ekogroszku. Obecna sytuacja rynkowa skomplikowała życie zarówno sprzedawcom jak i klientom. Dlatego postanowiłem wyjść z inicjatywą zakupów grupowych. Dysponuję odpowiednim sprzętem do transportu jak i dystrybucji. Samochody posiadają licencję przewoźnika drogowego oraz ubezpieczenie OCP. Posiadam ładowarkę oraz legalizowaną wagę oraz profesjonalną wagoworkownicę.

Poniżej chciałbym przedstawić zasady na których chcę działać:

 

ZAKUP na stronie PGG

Nie jest to prosta czynność, ale jak najbardziej możliwa. Wymaga to dużej CIERPLIWOŚCI, Każdy z Państwa musi przejść proces zakupu indywidualnie, nie pomagam w zakupie węgla. Kupujemy węgiel luzem w pakiecie po 5 ton (aktualnie inaczej się nie da). Zaznaczamy odbiór osobisty, przechodzimy dalej aż do uzyskania potwierdzenia. Jeśli cała procedura się powiedzie to mamy 45 dni na odbiór. Aktualnie płatność za węgiel dokonywana jest on line. Dokumenty potwierdzające zakup oraz certyfikat otrzymują Państwo na maila.

 

Na początek chciałbym się skupić na ekogroszku Karlik i Pieklorz oraz na węglach Orzech Sośnica, Marcel, Wesoła.

 

ZLECENIE TRANSPORTU mojej firmie.

Po zakupie kontaktują się Państwo ze mną, ustalamy szczegóły. Abym mógł odebrać wasz węgiel potrzebne jest upoważnienie(wzór na stronie pgg), kod odbioru, oraz certyfikat CEEB(centralna ewidencja emisyjności budynków) z gminy lub wydruk ze strony ceeb zależnie jak było wykonywane zgłoszenie. Niestety wiąże się to z przekazaniem danych osobowych, jednak po zakończeniu dostawy dokumenty będą niszczone w obecności właściciela - nie są mi do niczego potrzebne. WAŻNE aby dane zleceniodawcy zgadzały się z danymi kupującego i danymi na certyfikacie CEEB!

Abym mógł wysłać transport musi się zebrać 5 osób po 5 ton z jednej kopalni !!!

 

ODBIÓR i TRANSPORT

Po zebraniu 5 zamówień po 5 ton (jednego gatunku węgla, transport bez przegród) umawiam na kopalni termin odbioru. Wysyłam swoją ciężarówkę w umówionym dniu. Ładuję zbiorczo 25 ton ( jeśli się uda to plus 5%). Wracam z zakupionym towarem na teren mojej firmy, tam jest rozładowywany.

 

DOSTAWA WĘGLA POD DOM

Po rozładowaniu dużej ciężarówki przystępujemy do dostaw indywidualnych. Proponujemy również zworkowanie węgla w cenie 120 zł / tona. Węgiel workowany jest w worki jutowe bądź foliowe na życzenie po 25 kg. Na palecie układana jest tona węgla ( 40 worków). Przygotowana paleta jest ostreczowana. Transport workowanego węgla odbywa się za pomocą samochodów z windą. Kierowca ma elektrycznego paleciaka ze sobą.

Dostawy luzem samochodem o ładowności 5t.

ROZLICZENIE

Każde ważenie i przeładowywanie węgla powoduje różnicę wagową, ponadto węgiel ma tendencję do dość intensywnego parowania. BRAKI ilościowe są nieuniknione. Dzieje się tak ze wszystkimi dostawami jakie do nas przyjeżdżają. Tolerancja wagowa może wynieść do 4 %

 

JEŚLI NIE POTRZEBUJESZ 5 TON

Nie potrzebujesz 5ton? mogę część zamówienia odkupić, musisz jednak pamiętać że pgg wprowadziło limit 5t na 12 miesięcy.

 

ILE TO KOSZTUJE?

Koszt transportu z kopalnie na plac w Długołęce to 350 zł do każdej tony.

Towar może odebrać z placu w Długołęce we własnym zakresie lub skorzystać z naszych samochodów.

Koszt dostawy pod dom na terenie Długołęki za 0 zł. Koszt dostawy do 30 km od Długołęki wg cennika dostaw – informacja indywidualna.

Koszt workowania to dodatkowe 120zł do tony.

Za dostawę rozliczamy się przy odbiorze towaru.

 

Zastrzegam sobie, że koszt może wzrosnąć wraz z komplikacjami przy odbiorze (długie oczekiwanie i inne utrudnienia).

Jeśli przeczytałeś do końca i jesteś zainteresowany to zapraszam do kontaktu, oczekuję również sugestii w komentarzach. Czekam na pierwsze osoby z kompletem dokumentów. Pierwsze kursy zweryfikują czy taka współpraca jest możliwa.

 

Kontakt ze mną pod nr telefonu 600528088

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl