Kompaktowe kotły na pellet o bogatym wyposażeniu

Kompaktowe kotły na pellet o bogatym wyposażeniu

Kotły na pellet stanowią innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie ogrzewania domowego, oferując efektywność, ekologiczność oraz oszczędność kosztów. Ich popularność zyskuje coraz większy rozgłos, a perspektywy rozwoju tego sektora dają nadzieję na dalsze innowacje i ulepszenia. Wprowadzenie kotła na pellet do domu to inwestycja, która się opłaca w komfort cieplny, ale także w ochronę środowiska naturalnego. Nie wiesz, na jaki model kotła na pellet się zdecydować? Poznaj polecane przez nas wydajne i przyjazne środowisku urządzenia.

Kotły ekologiczne na pellet: doskonała alternatywa dla tradycyjnych systemów grzewczych czy pomp ciepła

Cortina FLAT

Jednym z chętnie wybieranych kotłów na pellet jest kocioł Cortina FLAT. Urządzenie to wyposażono w nowoczesne i niezawodne rozwiązania, takie jak:

  • system optymalizacji z sondą Lambda, który zapewnia najwyższą jakość spalania,
  • automatyka pogodowa,
  • autoregulacja RK-Logic III,
  • moduł hydrauliczny,
  • grupa bezpieczeństwa,
  • solidna konstrukcja, umożliwiająca szybki i bezproblemowy montaż.

Kocioł Cortina FLAT przeznaczony jest do spalania pelletu A1, opcjonalnie A2 i B - świetnie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym.

Cortina PLUS

To kolejny model kotła na pellet cieszący się popularnością. To, co go wyróżnia to kompaktowa konstrukcja, zapewniająca minimalne wymiary kotła, ale nie tylko. Cortina PLUS wyposażony jest też w:

  • palnik pionowy z automatycznym czyszczeniem wymiennika ciepła i paleniska,
  • niezawodny wentylator wyciągowy spalin,
  • czy zawirowywacze wspomagające wymianę ciepła.

Kocioł na pellet Cortina PLUS dostępny w zakresie mocy 8-20 kW posiada emisję pyłów poniżej 20 mg/m3 co uprawnia do wyższego dofinansowania w programie Czyste Powietrze.

Cortina NEXT

Godnym polecenia kotłem na pellet jest również wersja Cortina NEXT z instalacją hydrauliczną. Tak jak w przypadku poprzednich modeli, ten też posiada bogate wyposażenie w postaci automatycznie czyszczącego się palnika wrzutkowego, wyciągowego wentylatora, kompaktowej obudowy oraz tlenowej sondy Lambda. Cortina NEXT ma również wbudowany moduł hydrauliczny.

Zastanawiasz się nad zakupem i instalacją kotłą na pellet? Skorzysta z naszej oferty oraz usług. Zajmujemy się demontażem starych systemów ogrzewania, montażem nowych oraz wymianą instalacji. U nas znajdziesz najlepsze, ekologiczne i energooszczędne urządzenia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl