Na pellet

Opcje przeglądania
Producent
Dostępność
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Kotły na pellet

Pelletekogroszek i drewno to bardzo popularne paliwa wykorzystywane w systemach centralnego ogrzewania na przykład w domach prywatnych, choć nie tylko. Wśród posiadaczy pieców szczególnym zainteresowaniem cieszy się jednak pierwsze z wymienionych. Pellet to ekologiczna, wydajna alternatywa dla wielu innych, znacznie bardziej szkodliwych paliw, która dodatkowo należy do odnawialnych źródeł energii. Pellet powstaje ze sprasowanych pozostałości po obróbce drewna i cechuje się dobrą kalorycznością, niskim poziomem wilgotności oraz niewielką ilością popiołu powstającego po spalaniu. Aby jednak móc skorzystać z jego zalet, należy zakupić nie tylko pellet wysokiej jakości, ale też odpowiedni piec na to paliwo.

Wysokiej klasy kotły na pellet: wydajne i przyjazne środowisku

W naszej firmie dostarczamy zatem wydajne, niezawodne kotły na pellet, które pozwalają na ogrzewanie budynków tym ekologicznym i ekonomicznym paliwem. Zapewniają one doskonałą efektywność spalania, a przy tym spełniają obowiązujące normy ochrony środowiska naturalnego, dzięki czemu można ubiegać się o dofinansowanie ich zakupu. Wśród oferowanych pieców na pellet warto wymienić choćby model Firemax 15 kW, który za sprawą swojej kompaktowej budowy nie zajmuje dużo miejsca w kotłowni i jest w pełni automatyczny. Ponadto można go zamówić w jednej z 3 wersji pojemności zasobnika do wyboru.

Funkcjonalny piec na pellet

Ekogroszekdrewnopellet — to właśnie przed wyborem jednego z tych paliw często stają osoby budujące lub modernizujące obiekty różnego rodzaju. Ci, którzy zdecydują się na piec na to ostatnie paliwo, mogą zamówić wysokiej jakości urządzenia w naszej firmie. Gwarantują one znakomitą efektywność pracy, prostotę obsługi, wysoką trwałość na długie lata, a także liczne funkcjonalności. Jesteśmy przekonani, że spełnią one różnorodne oczekiwania. Zapraszamy do zamawiania, jak również do zapoznania się z innymi piecami, jak na przykład kotły na pellet i drewno.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl