Luzem

Opcje przeglądania

Wysokiej jakości ekogroszek luzem

Szukasz wysokoenergetycznego, ekologicznego paliwa, które pozwoli Ci szybko uzyskać odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu i utrzymać ją przez długi czas? Wybierz produkowany z węgla kamiennego ekogroszek, który możesz zamówić u nas luzem w przystępnych cenach. Oferujemy między innymi:

  • ekogroszek Wesoła - z polskiej kopalni KWK Mysłowice-Wesoła, twarde, czarne paliwo o wysokiej kaloryczności i niewielkiej zawartości popiołu i siarki;
  • ekogorszek Złoty - miękki ekogroszek, bardzo energetyczny, pozostawiający znikomą ilość popiołu;
  • ekogroszek Premium Plus - drobny węgiel ekonomiczny przeznaczony do kotłów z podajnikiem. Pozwala uzyskać długi czas spalania dzięki niewielkiej zawartości siarki i popiołu.

Wszystkie proponowane przez nas wyroby dostarczamy do Klientów naszymi specjalnymi samochodami/ wywrotkami. Towar dostępny luzem można również zamówić w wygodnych workach. Dzień oraz godzina dostawy ekogroszku ustalane są zgodnie z życzeniem Klienta.

Dlaczego warto wybrać nasz ekogroszek luzem?

Ekogroszek dostępny w naszej ofercie wyróżnia się wyjątkowymi parametrami:

  • wysokimi wartościami kalorycznymi (24-29 MJ/kg),
  • niską zawartością siarki i popiołu,
  • oraz wysoką jakością.

Jest doskonałym, ekologicznym paliwem stałym, które nadaje się do zastosowania w nowoczesnych kotłach CO z paleniskiem retortowym wyposażonych w automatyczny podajnik.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl