Pellet

Pellet Slim 6 mm Pellet Slim 6 mm
Producent: Pellet Centrum
Cena: 970,00 zł
paleta
zobacz więcej
  • nowość
Pellet  Dankros 6 mm Pellet Dankros 6 mm
Cena: 895,00 zł 1 030,00 zł
paleta
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
Pellet Lava 6 mm Pellet Lava 6 mm
Cena: 1 030,00 zł
paleta
zobacz więcej
Pellet Lava 8 mm Pellet Lava 8 mm
Cena: 1 030,00 zł
paleta
zobacz więcej
Pellet Olimp 6 mm Pellet Olimp 6 mm
Cena: 1 080,00 zł
paleta
zobacz więcej

W związku z dynamicznym rozwojem biopaliw oprócz znanych na rynku pelletów do oferty wprowadziliśmy pellety naszej produkcji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W szczególności polecamy pellet Slim - który jest produktem najwyższej jakości.

Pellet Wrocław i dolnośląskie od Ekogroszek Centrum

Pellet jest coraz chętniej kupowanym paliwem. Został zaklasyfikowany do biomasy. Stanowi alternatywne rozwiązanie dla oleju, węgla, lub gazu. Pellet to paliwo stałe w formie granulatu uzyskiwane z biomasy, przeznaczone głównie do spalania w indywidualnych jak i zbiorowych instalacjach grzewczych, może być spalany w kominkach do tego przeznaczonych.

Pellet produkuje się z odpadów drzewnych, uprawianych w tym celu roślin, oraz odpadów i produktów ubocznych rolnictwa. Pellet drzewny – powstaje ze sprasowania trocin, które powstają podczas prac tartacznych oraz innych działań związanych z obrabianiem produktów drzewnych.

Pellet Wrocław - cena i jakość

Ogrzewanie pelletem jest przede wszystkim bardzo dużą oszczędnością. Pellet jako opał jest niezwykle wydajny. Koloryczność pelletu jest ściśle powiązana z jego wydajnością. Średnia kaloryczność pelletu waha się między 18-20MJ/kg . W związku z tym bardzo dobrze wypada na tle pozostałych materiałów opałowych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl