Kotły na zrębkę firmy Hargassner

Kotły na zrębkę firmy Hargassner

Hargassner to szeroko znany producent nowoczesnych kotłów o małej, średniej oraz dużej mocy na zrębki drzewne. Biorąc pod uwagę różnice w parametrach konkretnych modeli Hargassner, nietrudno o dobór pieca dostosowanego do bieżących potrzeb danego gospodarstwa domowego. Jako że kotły te są dostępne w szerokim zakresie mocy – od 20 do 330 kW – z powodzeniem sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych, jak i budynkach użyteczności publicznej. Dowiedz się więcej na temat nowoczesnych rozwiązań marki Hargassner już dziś!

Powody, dla których warto postawić na kocioł na drewno opałowe Hargassner

Dopracowane z dbałością o najmniejsze detale piece umożliwiają efektywne spalanie opału, a w efekcie bezproblemową eksploatację. W serii kotłów Hargassner został zastosowany szereg innowacyjnych rozwiązań technicznych, dzięki którym zapewniają one optymalne warunki spalania drewna opałowego.

  • Czujniki bezdotykowe gwarantują precyzyjne monitorowanie wysokości paleniska, co pozwala utrzymać maksymalną wydajność spalania niezależnie od jakości paliwa. Jednostka sterująca za pomocą sondy lambda wykrywa właściwą wartość opałową dla mokrego, twardego czy suchego drewna opałowego regulując mieszankę paliwowo-powietrzną w zależności od jego parametrów. Automatyczny system sterujący ułatwia eksploatację kotła, sprawiając, że ręczne dostosowywanie ustawień staje się przeszłością.
  • Komora spalania w kotłach Hargassner jest wykonana z tworzywa ceramicznego, które zapewnia niezawodność nawet przy wysokich temperaturach spalania. Ponadto gwarantuje efekt zachowania ciepła, przez co minimalizuje liczbę rozpaleń kotła, zmniejszając tym samym emisję pyłów.
  • Wszystkie piece są wyposażone w unikalny kruszący ruszt schodkowy, który pozwala na spalanie różnych rodzajów paliwa. Dzięki niemu w kotłach Hargassner z powodzeniem można spalać zarówno zrębki, pellet, jak i miskant.
  • Na komfort korzystania z pieców Hargassner wpływa również nowoczesny sterownik z ekranem dotykowym Lambda Touchtronic, który gwarantuje intuicyjne i łatwe sterowanie parametrami kotła. Zaawansowana kontrola spalania, automatyczne dopasowanie do warunków pogodowych czy możliwość konfiguracji ze zdalnymi systemami sterowania (SmartHome) to tylko część z szeregu jego zalet.

Hargassner – sprawdzony producent kotłów na drewno opałow

Nie da się ukryć, że piece na pellet i zrębki to cały czas świetne rozwiązanie, z którego chętnie korzystają przedsiębiorstwa, rolnicy czy gospodarstwa prywatne. Ich niewątpliwa popularność wynika z mnóstwa zalet m.in. wysokiej wydajności i energooszczędności, niskich kosztów obsługi, a także możliwości wykorzystania drewna odpadowego oraz uniezależnienia od ropy i gazu. Szukając nowoczesnego, a zarazem niezawodnego pieca warto postawić więc na serię kotłów na drewno opałowe od Hargassner, którą znajdziesz w ofercie Ekogroszek Centrum. Postaw na autoryzowanego dystrybutora i ciesz się niezawodnym źródłem ciepła.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl