SlimKo MAX Plus

slimkomax_nastrone-749x600.png
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
ilość szt.
Cena: 26 685,00 zł 26685.00
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Kotłospaw
Kod produktu: D0B0-724CF_20231218131626

Opis

Kocioł SlimKo MAX PLUS

50-520 kW

   

 

• SlimKo MAX PLUS to nowoczesne kotły dużej mocy oparte na wysoce sprawnych wymiennikach ciepła w postaci płomieniówek.

• Seria kotłów SlimKo MAX PLUS to urządzenia do ogrzewania pomieszczeń biurowych, szkół, hal, magazynów, warsztatów o powierzchni od 210 do 4000m2. Możliwość ogrzewania jeszcze większych powierzchni istnieje przy zastosowaniu kotłów, stosując system kaskadowy.

• Proces grzewczy w kotłach MAX PLUS przebiega w sposób bezobsługowy – kocioł wyposażony jest w palnik do spalania pelletu, opcjonalnie można doposażyć kocioł w automatyczne odpopielanie do zbiornika zewnętrznego oraz pneumatyczne czyszczenie wymiennika.

• W zestaw kotła wchodzi także moduł internetowy ecoNET300, co daje ogromną korzyść dla klienta – podgląd parametrów kotła przez klienta oraz nasz serwis 24h.

• Kotły w standardzie bez kosza, zasobniki wg potrzeb klienta z naszej oferty pojemnościowej, lub indywidualna wycena z możliwością pneumatycznego podawania pelletu z innych pomieszczeń lub silosów zewnętrznych.

 

Kocioł 5 klasy na pellet SlimKo MAX PLUS

Niewielkie rozmiary, prostota obsługi, a do tego doskonała sprawność energetyczna na poziomie nawet 91%. Piec do centralnego ogrzewania SlimKo MAX PLUS to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się zarówno przy ogrzewaniu niewielkich pomieszczeń biurowych, jak i budynków o ogromnej powierzchni. Kotły w 5-tej klasie zasilane pelletem dostępne są w kilku wersjach mocy do wyboru:

• 50 kW,

• 70 kW,

• 90 kW,

• 120 kW,

• 150 kW,

• 520 kW

W zależności od wybranego typu są one w stanie efektywnie nagrzewać powierzchnię od około 210 mkw. do nawet 4000 mkw. Do ich produkcji zastosowano najwyższej jakości materiały – blachę kotłową P265GH czy wysokiej jakości samoczyszczący palnik na pellet. Dzięki temu konstrukcja jest solidna, cechuje się dłużą żywotnością, a przy tym gwarantuje doskonałą efektywność energetyczną, która przekład się na niższe koszty samego ogrzewania.

Oferujemy do wyboru kotły w kilku wersjach pojemności zasobnika na paliwo do indywidualnego wyboru:

• 330 l,

• 440 l,

• 660 l,

• 820 l,

• 1200 l,

• 2100l.

 

Bezobsługowy system pracy kotła

Stawiając na SlimKo MAX PLUS, można uwolnić się od uciążliwej obsługi całego systemu sterowania kotłem centralnego ogrzewania. Wystarczy jedynie uzupełnić podajnik paliwem. W kotle znajduje się obrotowa komora spalania i podawanie paliwa jest tutaj procesem w pełni zautomatyzowanym. Kocioł ten może być jednak kompletnie bezobsługowy. Istnieje bowiem możliwość wyposażenia go w system automatycznego usuwania generowanego popiołu. Jest on przesypywany do zewnętrznego zbiornika.

Aby obsługa była jeszcze wygodniejsza, każdy piec wyposażony jest w najnowocześniejszą elektronikę sterującą. Stałe monitorowanie najważniejszych parametrów pracy pieca centralnego ogrzewania jest możliwe jednak nie tylko z poziomu panelu kontrolnego znajdującego się na samym urządzeniu. Zamontowany jest tam również moduł internetowy ecoNET300. Dzięki temu podgląd parametrów pracy dostępny jest dodatkowo z poziomu komputera. Nie tylko ułatwia to obsługę samego pieca, ale także przyspiesza realizację świadczonych przez naszą firmę usług serwisowych. Możemy na bieżąco monitorować działanie urządzenia i dokonywać korekt bez potrzeby osobistego odwiedzania Klienta.

 

Bezobsługowy kocioł na pellet 5 klasy – ekologia w najczystszym wydaniu

Doskonała sprawność energetyczna, bezobsługowość, a do tego możliwość zdalnego podglądania parametrów pracy to nie wszystkie zalety pieców SlimKo MAX PLUS. Jest to bowiem również rozwiązanie niezwykle ekologiczne. Kocioł spełnia wszystkie standardy ekologiczne klasy 5. oraz Eco Design. Niska emisja szkodliwych związków chemicznych generowanych w procesie spalania pelletu sprawia, że rozwiązanie to jest niezwykle przyjazne środowisku.

Konstrukcja wykonana w 5-tej klasie i w standardzie Eco Design niesie jednak za sobą również bezpośrednie korzyści dla samego użytkownika takiego urządzenia. Paliwo jest spalane efektywniej, dzięki czemu rośnie wydajność ogrzewania przy jednoczesnym ograniczeniu jego kosztów.

Specyfikacja

Moc kotła: 50kW, 70kW, 90kW, 120kW, 150kW, 520kW

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl